Relaksoteraapia–meetod, mis lähenebpsüühilise ja füüsilise tervise probleemi lahendamisele terviklikult. Selle meetodi unikaalsus ja efektiivsus seisneb selles, et arvesse võetakse psühholoogilist individuaalsetkonsultatsiooni ja energeetilist mõjutamist (tiibeti praktikad). Meetodi aluseks on projektiivsed praktikad, kujutiste ja sümbolite vastuvõtt ja projitseerimine, samuti enesereguleerimise praktikad.

Väljatöötatud programm võimaldab saavutada märkimisväärset elu kvaliteedi paranemist lühikese aja jooksul. See toimub tänu psüühilise vastupidavuse tõstmisele, emotsionaalselt positiivsusele häälestamisele ja valulike tundmuste kaotamisele. Sealjuures tõuseb füüsiline vastuvõtlikkus erinevatele teraapiatele. Meie meetod on ühildatav igasuguste muude ravivõimalustega. Juba pärast esimest kursust avastate, et olete suutelised olema ilma antidepressantidening ka muude stimulaatorite tarvitamiseta. Inimese organism koosneb kolmest peamisest osast:

  • Orgaaniline (keha)
  • Energeetiline (psühho-emotsionaalne)
  • Informatsiooniline (hingelisus)

Kõik need osad on omavahelises seoses ning igasugune rike ükskõik, millises osas,toob kaasa ka teiste osade rikkumise. Vastavalt sellele, taastades üht osa, on vajalik ka teiste osade taastamine. Sellel printsiibil ongi meie meetod üles ehitatud. Taastades energeetilis-informatsioonilist osa inimese organismist – tervendame inimese keha. Seda saavutatakse erinevate lõõgastusharjutustega ja energeetilise mõjutusega, mis häälestab inimest arenevale, teadlikule elule ja avab sisemised piiramatud tervise ja loomingulisuse reservid.

Sest haigus tuleb ju siis, kui meie elu muutub teadlikkusest tarbimiseks, kus meil on kõigest aina puudus: vähe armastust, vähe raha, vähe tähelepanu, ja palju muud, mida on meile vähe…Kokkuvõttes, raisates oma energeetilis-emotsionaalset energiat pidevalt millegi enama otsimisele, saame hoopis haigusi ja moraalse languse.

Meie meetod aitab inimesel muuta enda loomist hävitavad programmid, mis on aga peamine alus kõikides elutegevuse sfäärides.