PATSIENTIDELE SEANSSIDEST

Seansid jagunevad kahte kategooriasse: kontaktsed ja mittekontaktsed. Mittekontaktsetel seanssidel toimub üldine organismi tervenemine, mis toimub tänu energeetilisele puhastumisele negatiivsest energiast, mis asub energeetilistes sfäärides, lisaks taastamisele ja energeetiliste keskuste (tšakrad) ning füüsilist keha läbivate kanalite puhastamisele.

Suuremat ravitulemust annavad kontaktsed seansid, kus kosmoenergeet töötab konkreetselt haigusega, keskendades temal kindlad energiad, millega tõstab ka tunduvalt tervendavat efekti. See nõuab individuaalset tööd ning märkimisväärset energeetilist kulu tervendajal endal.

Haiguste ravimine toimub läbi haiguse ägenemise, mis võib kesta mitu seanssi. Reeglina patsientide seisund haiguse ägenemisel on alati raskem kui see oli enne ravi algust. Minnes läbi nende kannatuste ja valu, saab inimene neist alati vabaks. Need kannatused oleksid nagunii teie elus olnud, kuid seansside tõttu protsess kiireneb.

Tervendamine toimub kursustena 10 seansi kaupa igas kursuses. Kursuste vahel on paus 1-1,5 kuud. Sellel ajal jätkavad kanalid ravimist, puhastamist ja kaitsmist. Toimuvad füüsilise keha ümberehitamisel vajalikud protsessid  puhastatud energeetiliste süsteemide mõjutusel. Vajadusel jätkatakse raviga. Mida raskem on haigus, seda rohkem seansse on vaja tervenemiseks.

Seansid toimuvad seisvas asendis, silmad suletuna (istumisasendis on energiavoolud takistatud ning tervenemiseks läheb vaja rohkem seansse).

Vaja on lõõgastuda ning mitte millestki mõelda, sest mõtted hakkavad segama kanalite tööd energiakehadega. Ümbritsevat müra pole vaja tähele panna. Kõige parem – pöörake tähelepanu sellele, mis toimub teie kehaga ning kui olla täiesti lõõgastunud, siis kindlasti võib tunnetada keha reaktsiooni kanalite mõjule.

Seanssidel toimub negatiivsest energiast puhastumine ning seetõttu reageerib iga inimese keha sellele erinevalt ning selleks peab olema valmis. Võite hakata kõikuma küljelt-küljele, ringjalt liikuma või ettepoole kalduma. Kõigele sellele ei tasu vastupanu osutada. Kui esineb maagiline mõju (nõidus, kaetus, needus), siis on võimalik suur higistamine, pisarad, iiveldus, suurenenud süljeeritus. Keha hakkab vastama valuga seal, kus esinevad probleemid. Tunnete ulatus on väga lai ning igaühel individuaalne. Mida rohkem on inimesel elus raskusi, tervisega, seda raskem ja pikem saab olema tervenemine. Ei ole võimalik 2-3 seansiga vabaneda probleemidest, mis on aastaid kogunenud, veel enam kroonilistest haigustest, mis on meile karmaliselt teenitud. Karma parandamine nõuab mitte ainult tervendaja tööd, vaid ka patsiendi enda pingutusi.

Seansside ajal ja pärast seansse on patsiendid kaitse all, mis garanteerib täielikult seda, et teistelt patsientidelt ei ole võimalik nende hädasid endale külge saada. Mitte ükski maag ei suuda seda kaitset läbistada, kuna mitte ükski inimene ei saa võistelda Kosmose energia võimsusega.

Kuni 14-aastaste laste ravimiseks on vajalik vanemate (vähemalt ühe vanema) poolt puhastavate seansside kursuse läbimine. Laste aura on vanematega seotud, eriti emaga. Erinevate energeetiliste probleemide kõrvaldamine emal toob kaasa ka muutused lapse auras.

VESI

Ravimise protsessi kiirendamiseks toimub ka vee laadimine (hädavajalik on klaasist nõu, kuna selles säilib laeng pikemalt). Kosmilise energiaga laetud vesi ületab oma universaalsusega ja efektiivsusega kõiki tuntuid ravimipreparaate. Vesi annab täiendavalt puhastavat ja tervendavat mõju. Viib organitest välja soola ja kivid, puhastab nahka mitte ainult pigmendilaikudest, ummistunud pooridest, aknest, kui ka muudest nahaprobleemidest ning võtab ära verevalumid.

Vesi laetakse igaühele individuaalselt, vastavalt tema probleemidele. Mõnele osutub vesi unerohuks, teisele jälle toniseerivaks vahendiks, vähendab või suurendab isu.

Tarvitatakse nii seest- kui ka välispidiselt (niisutamise näol), lisatakse ka vanniveele.

Tarvitada võib piiramatult, kuid mitte vähem, kui 1 liiter päevas. Laetud vett ei tohi keeta, välja valada (kui ei tea, mida temaga teha, siis lihtsalt peske end sellega). Hoolimatu suhtumine laetud veesse võib tuua kaasa karistuse Kosmiliste kanalite poolt kui austuse puudumise pärast selle energia suhtes, mida vee laadimiseks kasutati.

Laetud vee kasutamine teie lähedaste poolt ilma seanssideta annab nõrga ja lühiajalise toime.

 

TASUMISEST

Enne ravimise alustamist peate otsustama, kas Teil jätkub aega ning vahendeid, sest jättes ravi pooleli, ei anna see soovitud tulemust. Kui Teil ei ole vahendeid raviks, siis on vajalik järele mõelda – miks?

Väga sageli hädad ja haigused on antud inimesele selleks, et ta lõpuks pööraks tähelepanu oma elule, teadvustaks oma mõtteid ning tegusid. Ehk on juba aeg midagi muuta?

 

TÄHELEPANU

Mida ei tee nõiad, seda teete lihtsasti Te ise. Enda valede mõtete ja tegudega hävitate ise enda aurat ja kaitset. Lisaks sellele saate karistada selle eest, et eirate elu poolt antud võimalusi muutumiseks.

Kui naasete endise eluviisi juurde, siis Te toote endale tagasi ka kõik varasemad haigused. Kuid selline juhus on pigem erand. Reeglina kõik noorenevad ning näevad välimuselt paremad välja, kõigil muutub maailmavaade, toimub negatiivsete iseloomujoonte paranemine.

Mõned patsiendid, teades kanalite nimesid, püüavad ise neid avada ja kasutada. Midagi head sellest ei tule. Ilma pühitsuseta toovad kanalid vaid hädasid ja õnnetust mitte ainult eksperimenteerijale, vaid ka lähedastele.