MEETODIST

Kosmilised energiad töötavad esmalt energiakehadega–taastavad ja puhastavad neid, kaitsevad maagilistest või muudest mõjutustest. Toimub järkjärguline inimese energeetika kihtide harmoniseerimine, normaliseerub psüühika, kaovad kroonilised haigused, keha puhastub rämpsust, mis on aastate jooksul kogunenud. Pärast karmalise keha puhastamist laabub sotsiaalne elu, paraneb majanduslik olukord, tugevnevad peresisesed suhted.

Nendesse energeetilistesse kestadesse koguneb negatiivne energia, mis tekib meie tegudest, soovidest, emotsioonidest, kui ka maagilistest mõjutustest meile, hüpnoosist, zombeerimisest. Võimalik on ka energiakehade haarang erinevate vaimuolendite poolt peenmaailmast.Teada on üllatavalt mitmesuguseid vaimolendeid, seal hulgas ümberkehastunud inimhinged, mõttevormid, elemendilisedjõud, loomade hinged. Peamiselt seisnevad vaimolendid energia klompidest, mis on loodud meie tugevate negatiivsete emotsioonidega, näiteks viha. Vaimolendid võivad moodustuda meie hirmudest, neid võivad luua posimised ning needused. Milline see energia ka poleks, kord loodud energeetilised vormid hakkavad elama oma elu.

Negatiivne energia viib inimese psüühika ning terve organismi korrast ära, kutsudes esile haigusi.

Kosmoenergeetika meetod on võtnud enda alla kõik olemasolevad hingelised praktikad. See on vaieldamatult kõige efektiivsem tervenemise meetod tänasel päeval. See võimaldab haigustest igaveseks lahti saada. Igaveseks lahti saada hirmudest, depressioonist, allergiatest, liigeste haigustest, osteoporoosist, mao-sooletrakti haigustest, urogenitaalse süsteemi häiretest, seksuaalhäiretest (impotentsus, frigiidsus), verehaigustest, radiatsioonikiiritusest, onkoloogilistest haigustest, astmast, diabeedist, hüpertooniatõvest, psoriaasist, ekseemist, kõrvetistest, silmahaigustest (isegi, kui on olnud kirurgilisi sekkumisi), kõikvõimalikest kaasasündinud haigustest, songast, kokutamisest. Toimub samaaegne noorenemine, kaalu normaliseerumine, figuuri korrigeerumine, kroonilise väsimuse ja unetuse kadumine. Kõik see on võimalik ja reaalne.

See meetod eeldab mitte ainult füüsilise keha tervendamist, vaid ka hinge puhastamist. Inimene – see on lai mõiste ning kõik tema tegutsemise väljad, psüühika, tervis, kõik on omavahel tihedalt seotud. Kõikidest negatiivsetest energiatest puhastamine nagu viha, kadedus, ärrituvus annavad võimsa tõuke uue maailmavaate omandamisele, oma elu mõtte ümberhindamisele, suhtuminele teistesse inimestesse ning annab meile jõudu võitlemiseks selle hävitava osaga meis endis, mis segab meil elada. Keha haigused on signaalid meie hingelt, mis sellisel moel püüab märku anda eluseaduste rikkumisest ning palub neid parandada.

Keegi ei saa anda tervist, kui inimene ise seda ei taha ja mitte midagi selle jaoks ei tee. Tervenemine – see on raske vaev mitte ainult tervendaja jaoks, vaid ka ennekõike patsiendi enda joaks. See vaevanõudev töö enda kallal, enda mõtete ja emotsioonidega. Me ei luba mitte kellelegi kiiret tervenemist. Tõeline tervenemine nõuab aega ja käib kursuste kaupa, milles igaühes on 8-10 seanssi. Mida raskem on haigus, seda kauem kestab tervendamine.

Energiakeha ei oma mitte ainult elusolendid, vaid ka kõiksugu muud esemed, isegi linnad. Kogudes endasse hulgaliselt negatiivsust, sellised esemed osutuvad ohtlikuks inimest ümbritsevale keskkonnale. Näiteks, väärisesemed hakkavad haigusi ja ebaõnne esile kutsuma, aga näiteks sõiduauto hakkab alati rikki minema, vargaid ligi meelitama. Sellist sõiduautot on väga raske maha müüa isegi siis, kui ta on tehniliselt korda tehtud. Ruumidesse kogutud negatiivne energia tõstab traumatismi, vähendab produktiivsust ning kauplemise kohtades peletab eemale ostjaid.

Peale puhastust muutub olukord kardinaalselt, s. o ruumid hakkavad ligi tõmbama uue puhta energeetikaga, väärisesemed tugevdavad teie energiat ning sõiduauto ei saa vandalismi osaks, seda on lihtne ära müüa. Toodud näited on vaid väike osa võimalustest, mida avavad meile kosmilised energiad.