Релаксотерапия

Новый терапевтический метод позволяющий в короткие сроки справиться с любыми психологическими зависимостями и прочими расстройствами.

Relaksoteraapia

Uus teraapiline meetod, mis võimaldab lühikese aja jooksul toime tulla igasuguste psühholoogiliste sõltuvustega ja muude häiretega.

Кому нельзя помочь

К сожалению некоторые люди боятся изменений в привычном укладе жизни, но не изменив себя не удастся избавиться от болезней. Есть и такие, кто готов и дальше жить прежней жизнью и с прежними болезнями.

Kellele ei saa aidata

Kahjuks osad inimesed kardavad muutusi harjumuspärases elus, kuid kui mitte muuta iseennast, siis ei õnnestu ka vabaneda haigusest. On ka selliseid, kes on valmis elama endistviisi ja endiste haigustega.

Предназначение испытаний

Все случается именно тогда, когда это необходимо. Для того чтобы мы лучше понимали себя, кто мы есть на самом деле и на что способны.

Ettenähtud õppetunnid

Kõik juhtub just siis, kui see on vajalik. Selle jaoks, et me mõistaksime paremini ennast, kes me oleme tegelikult ja milleks võimelised.

Как не обижаться

В нашей природе это заложено — обижаться, но полезная ли это черта характера? Если мы успеем подумать о другом человеке, а не о себе, любимом, возможно тогда нам и удастся понять причины его поведения.

Kuidas mitte solvuda

Meie loomuses on solvumine, kuid on see siis kasulik iseloomujoon? Kui me jõuame mõelda teisest inimesest ja mitte iseendast, siis võimalik, et meil õnnestub aru saada nendest põhjustest, miks keegi kuidagi käitub.

Выбор Учителя

Каждый делает свой выбор сам, кто-то умом, а кто-то сердцем. Чтобы потом не было разочарований, необходимо не допускать очарования сердца и затуманивания рассудка. Каждый ученик найдет своего Учителя.

Õpetaja valik

Igaüks teeb enda valiku ise. Mõni mõistusega, teine jällegi südamega. Selleks, et hiljem poleks pettumusi, on vajalik mitte lasta südamel võluda ja mõistusel ähmastuda. Iga õpilane leiab oma õpetaja.